loader image
Ładowanie ...

WIERTNICE

at-boretec

Wszystkie modele są standardowo wyposażone w kabiny operatorów, zespolone na stałe z ramą wiertnicy, dostępne w wariancie XL oraz XXL. W mniejszej, oprócz operatora, może zmieścić się dodatkowa osoba, w większej nawet dwie (co w obecnej sytuacji epidemicznej może uchodzić za grożące karą zgromadzenie).

We wszystkich modelach wiertnice AT-Boretec są wyposażone w bardzo wydajne pompy płuczkowe, które w większości modeli można powiększyć jeszcze bardziej. Już najmniejsze, 11-tonowe urządzenie, dysponuje (w opcji) pompą o wydajności aż 320 l/min. Dostępne są również pompy płuczkowe wolnoobrotowe, a maksymalny ich wydatek 500, 750 lub 900 l/min osiągany jest przy prędkości obrotowej pompy na poziomie jedynie 270 obr./min. Takie rozwiązanie jest korzystne zwłaszcza w przypadku, gdy chcemy zastosować obieg zamknięty płuczki wiertniczej.

Podejście do konstrukcji wiertnic AT Boretec zasadniczo skierowane jest do odbiorcy, który zdobył już pewne doświadczenia i jest świadomy, czego potrzebuje.

Taki klient jest w stanie zrozumieć i docenić wiele nowoczesnych szczegółów konstrukcyjnych, którymi te maszyny są naszpikowane. Niezwykła elastyczność, co do możliwości konfiguracji sprzętu jest możliwa dzięki zastosowaniu oprogramowania CAD przy opracowaniu finalnego produktu.

Na funkcje standardowe też nie można narzekać, ponieważ na wyposażeniu są bardzo obszerne, klimatyzowane kabiny, wyposażone w lodówkę, osłony przeciwsłoneczne, wysokiej klasy system audio z zestawem głośnomówiącym oraz ładowarką indukcyjną do telefonu, a także dużym wyświetlaczem, będącym interfejsem obsługi wiertnicy. Ocynkowana jest większość elementów mających styczność z płuczką. Zbiornik na płuczkę w płycie kotwiącej, z którego płuczkę odprowadzamy do wykopu, umożliwia utrzymanie czystości wokół wiertnicy. Możliwe jest również radiowe lub realizowane z poziomu kabiny sterowanie jazdą oraz ustawianie wiertnicy. Inna z funkcji umożliwia elektrycznie podnoszone pokrywy silnika oraz pompy.

Są jeszcze opcje kompletnie niestandardowe, które określa klient w zamówieniu – np. dowolny kolor, na który wiertnica jest malowana.

dodatkowe opcje do wyboru

wersja

powerdrill / rockdrill

żerdzie

3m\4,5m\6m do 320m

cyfrowy rejestrator

parametrów odwiertu

podajnik zibierający żerdzie

z dołu lub z góry

pompa płuczkowa

powerdrill / rockdrill

podwozie

3m\4,5m\6m do 320m

dodatkowa pompa wodna

parametrów odwiertu

diagnostyka i monitoring

z dołu lub z góry

Możliwości Personalizacji Wiertnic są nieograniczone, powiedz nam jakie są Twoje Potrzeby.

DYSTRYBUTOR